Kariéra

Marketing Sales Specialist


Každý den se budeš pohybovat mezi nejnovějšími modely amerických vozů. Postupem času se seznámíš se všemi vozy a jejich specifikacemi, výbavou či technologiemi, kterými vozy disponují. Budeš vozy evidovat v systému, inzerovat na web servery, kontrolovat správnost údajů, porovnávat s konkurencí  nebo pořizovat cenovky na prodejně. Na tuto pozici není třeba žádná praxe v automotive. Předpokládáme, že auta jsou obecně tvým koníčkem, abys jim správně rozuměl. Tato pozice je vhodná i pro absolventy. Více se dozvíš na detailu inzerátu.

Pozice otevřena na pobočce:
Auto Outlet Klecany
Parkerova 623, Klecany

 

Prodejce nových amerických vozů


Pro náš showroom Auto Outlet Morava, který se nachází v Hodoníně na adrese Velkomoravská 89a, hledáme prodejce vozidel. Na této pozici tě zaškolí zkušený kolega a spolu tak vytvoříte prodejní tým. Převážně se jedná pro prodej nových vozidel a občas ojetý vůz, který je na komisní prodej. Otevřeno máme pondělí až sobota. Zákazníci si mohou vybrat dohromady ze 130 nových vozidel, které máme skladem. Jde o sportovní vozy, kabriolety, SUV a hlavně pickupy. Zaměřujeme se téměř výhradně na ryzí americké osmiválce s výkony začínající od 400HP, protože to je ten hlavní důvod, proč se k nám zákazníci rádi vrací. Více se dozvíš na detailu inzerátu.

Pozice otevřena na pobočce:
Auto Outlet Morava
Velkomoravská 89a, Hodonín

 

Automechanik


Jsi zkušený automechanik? Pak právě tebe hledáme a využijeme tvé univerzální schopnosti, kde by ses podílel na běžných, ale zejména na závažnějších opravách vozů. Práce je velice různorodá stejně tak portfolio vozů, na kterém bys pracoval. Na této pozici požadujeme více jak 10 let praxe v oboru na dané pozici. Pokud jsi pokročilým mechanikem s minimálně 5 letou praxí určitě se nám ozvi také. Budeme mít na tebe menší nároky s odpovídajícím ohodnocením. Více se dozvíš na detailu inzerátu.

Pozice otevřena na pobočce:
Auto Outlet Morava
Velkomoravská 89a, Hodonín

 

Nabízíme zajímavé pracovní prostředí mez legendárními americkými vozy a velmi dobré finanční ohodnocení.
Váš životopis postačí v CZ, prosím zasílejte na jh@autooutlet.cz.