Automechanik / Autoelektrikář

Otvíráme nové servisní centrum

V průběhu února 2024 otvíráme další nově vybudované servisní centrum na Praze-východ v Líbeznicích. Máme otevřené hned 3 nové pozice. Pro oba servisy (Klecany/Líbeznice) hledáme autoelektrikáře a mechaniky, kteří by rozšířili náš tým. Práce dokáže být velice zajímavá a rozmanitá, jelikož poskytujeme servis pro všechny naše nabízené americké značky jako Dodge, RAM, Ford, Jeep či obecně General Motors. Budeš pracovat na vozech jako jsou Challenger SRT Hellcat, Mustang Shelby nebo Corvette C8. Pokud jsi fanda velkých amerických trucků tak se ti bude určitě líbit RAM 1500, Ford F-150 Raptor, nebo GMC Sierra a jejich liftované verze.

Důležité informace na úvod

Vůbec nevadí, že jsi nikdy nepracoval s americkými vozy. Většina automechaniků, co u nás pracuje na tom byla stejně. Stačí, když budeš mít zájem a co neznáš tě naučíme.

Neprovozujeme žádný systém normo hodin. Tvoje mzda se ti nesnižuje na základě časově nedosažitelných úkonů. Naproti tomu požadujeme vždy kvalitně odvedenou práci.

Stále se rozšiřujeme. Možná jsi na inzerát několikrát narazil. Není to z důvodu fluktuace mechaniků, ale z důvodu rozšíření servisního centra o další prostory. Včetně nově příchozích je průměrná doba zaměstnaných mechaniků téměř 5let!

Kde a co bys dělal

Najdeš nás na sjezdu 1 na dálnici D8 v ulici Parkerova 623 Klecany na Praze-východ. Náš showroom je vidět přímo z dálnice, kde stojí přes 100 nových amerických vozidel. Nově budované servisní centrum v Líbeznicích je na adrese Zdibská 1066.

Náplň práce autoelektrikáře

  • Příprava elektroinstalace vozidel pro homologaci EU (po zaškolení)
  • Diagnostika a určení příčiny poruchy vozidla a jeho součástí
  • Instalace elektro příslušenství jako například kamery, LED světla, stropní monitory apod.
  • Oprava elektroinstalací, programování jednotek
  • Komunikace s mistrem dílny a servisním manažerem ke stavu zakázek

Náplň práce automechanika

  • Servisní prohlídky a opravy vozidel
  • Opravy vozů po nehodě
  • Instalace příslušenství či provádění úprav vozů (po zaškolení)
  • Diagnostika vozů
  • Komunikace s mistrem díly a servisním manažerem ke stavu zakázek

Zkušenější automechanici

  • Provádění náročnějších oprav vozidel
  • Technická konzultace a návrhy řešení komplikovanějších oprav s mistrem díly

Požadujeme

  • Vzdělání technického, nejlépe automobilního směru, případně vyučen v oboru automechanik
  • Minimálně 5-ti letou praxi na pozici automechanik
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Zajímavé prostředí a práci s novými americkými vozy. Velké zázemí na Praze-východ (Klecany), které nabízí kupříkladu i komfortní kuchyň s myčkou a venkovní prostory s markýzou pro letní posezení. Navíc můžeš využít nově vybudované posilovny uvnitř objektu, kde si můžeš zacvičit před nebo po práci! Samozřejmostí je parkování vozů zaměstnanců v areálu společnosti.

Pro jednotlivé úrovně dovedností a praxe máme stanovené mzdové rozmezí v hrubých částkách:

Začátečník s praxí do 5let 29.000-35.000,-Kč
Pokročilý s praxí 5-10 let 37.000-44.000,-Kč
Senior s praxí více než 10let 46.000-52.500,-Kč

Každým rokem si s tebou pohovoříme ohledně odvedené práce a tvých získaných zkušeností. Tvé dovednosti a přístup k práci se projeví v uvedeném mzdového odhodnocení. Pokud si chceš zachovat IČO nebráníme se ani této spolupráci. Nastoupit k nám můžeš prakticky ihned.

Místo výkonu práce:

Parkerova 623, Klecany / Zdibská 1066, Líbeznice
29 000 – 52 500 Kč

Pošlete nám prosím své kontaktní údaje a životopis na email josef.vaculcik@autooutlet.cz