Prodejce nových amerických vozů

Osmiválcové nebe s výdělkem 100.000 Kč

Chceš být součástí týmu, který prodává ty nejúžasnější americké vozy a každý den se pohybovat mezi nadupanými osmiválci. S každým prodaným vozidlem splnit zákazníkův sen a vydělat si při tom průměrně 100.000Kč. Přijď k nám do showroomu Auto Outlet Klecany na Praze-východ. Máme zde nově rekonstruovaný showroom s obrovskou prodejní kapacitou, kde nabízíme více než 150 nových vozidel všech amerických značek. Protože máme otevřeno i v sobotu, tak s tebou počítáme na plno i v tento den. Vždy si pak můžeš vybrat jiný náhradní den volna. Sobota je ovšem podmínkou tvé pracovní doby.

Na této pozici tě zaškolí zkušení kolegové. Na rozdíl od jiným dealerství tví kolegové nejsou konkurenti. Máme nastavený týmový přístup. Převážně se jedná pro prodej nových vozidel a občas ojetý vůz, který je na komisní prodej. Přijď a uvidíš takové perličky jako jsou vozy s kompresorovými motory Hellcat Redeye o výkonu 807HP, Chevrolet Corvette Z06, Mustang Shelby GT500 nebo nejrychlejší pickup na světě RAM 1500 TRX!

Zákazníkům můžeš nabídnout vozy téměř všech amerických značek jako Dodge, RAM, Chevrolet, Cadillac, GMC, Ford nebo Jeep. A nejen to. Pro opravdové fanoušky vozidla sami upravujeme například RAM 1500 s 6“ Lift kitem a podvozkem BDS/Fox, nebo oblíbené Wranglery s 3.5“ kitem. V Hodoníně máme druhý showroom, kde disponujeme dalšími 50 novými vozidly. Zákazníci si tedy mohou vybrat z 200 nových skladových vozidel z obou poboček. Tato nabídka z nás dělá jednoho z největších prodejců amerických vozidel v Evropě. Zaměřujeme se téměř výhradně na ryzí americké osmiválce s výkony začínající od 400HP, protože to je ten hlavní důvod, proč se k nám zákazníci stále rádi vrací.

Náplň práce

• prodej nových i ojetých amerických vozů
• prodej příslušenství k vozidlům
• komunikace se zákazníky
• příprava podkladů a kalkulace nabídek vozů pro zákazníky
• kalkulace nabídek úvěrů pro zákazníky
• spolupráce se servisním oddělením k přípravě prodeje Vámi prodaného vozidla

Požadujeme:

• velmi dobré komunikační schopnosti
• přátelské a příjemné vystupování vůči zákazníkovi
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• týmovou spolupráci a smysl pro dotažení věcí až do konce
• znalost prodeje vozů je výhodou nikoliv podmínkou
• samostatnost, zodpovědnost a nadhled
• řidičský průkaz sk. B
• časovou flexibilitu

Nabízíme:

• velmi zajímavé finanční ohodnocení závislé na úspěšnosti prodeje, počínaje 60.000,-Kč až 120.000,-Kč měsíčně. Pokud jste šikovní není problém se dostat k horní hranici finančního ohodnocení.
• zajímavé pracovní prostředí nových amerických vozů
• práce na živnostenský list
• možnost nákupu zboží za výhodné ceny
• mobilní telefon, notebook

Místo výkonu práce:
Parkerova 623, Klecany, Zdibsko
60 000 – 120 000 Kč

Pošlete nám prosím své kontaktní údaje a životopis na email david.vojacek@autooutlet.cz